TOBDŽIJE PREOKRETOM UKROTILI VUKOVE! Lakazet i Pepe SPASILI Arsenal (VIDEO)

Vukovi su poveli već u 10. minutu preko Korejca Hvanga, koji je iskoristio grešku u odbrani Arsenala i sa nekoliko metara doveo goste u vođstvo – 1:0.

Prethodno je i Sais zatresao mrežu Ramsdejla, ali je posle odgledanog VAR-a, sudija Etkinson odlučio da poništi njegovu majstoriju, jer se Marokanac nalazio u ofsajdu pre nego što je zatresao mrežu.

Ređale su se prilike u nastavku. Arsenal je svim silama jurio izjednačenje, dok su gosti iz kontri vrebali priliku i često ugrožavali golmana Tobdžija.

Trud se domaćinu isplatio u 82. minutu, kada je Pepe uspeo da kruniše terensku inicijativu Artetinih izabranika i udarcem koji je završio uz desnu stativu iza Ramsdejla, donese radost na tribinama 1:1.

PUCA NA VISOKO! Stanojević otkrio koga želi za rivala u osmini finala Lige konferencija

ŠTA KAŽU UEFA KOEFICIJENTI? Svaka ČAST, Partizane! Crno-beli gotovo obezbedili Srbiji direktno mesto u LŠ! Samo TEORIJA može da SPREČI ovo

I kada su svi mislili da će se meč završiti remijem, na scenu je stupio Aleksandr Lakazet i u šestom minutu sudijske nadoknade vremena postigao gol koji je Arsenalu doneo veliki trijumf i proboj na peto mesto tabele Premijer lige.

Tobdžije su pretekle Vest Hem i sada imaju 45 bodova, tri više od Čekićara, dok su Vukovi na 7. mestu sa pet poena manje od današnjeg rivala.