SENZACIJA NA ETIHADU! Kejn bacio Siti na kolena! Pevci u nadoknadi ŠOKIRALI Šampiona! (VIDEO)

Hladan tuš za ekipu Pepa Gvardiole usledio je već u četvrtom minutu, kada je posle asistencij Sona, švedski reprezentativac poslao loptu iza Edersonovih leđa – 0:1.

Imali su Građani do izjednačenja šansu da postignu još jedan gol, ali je udarac Gundogana u 21. minutu završio na desnoj stativi.

Što nije uspeo tada, iskusni vezista je ispravio u 33. minutu kada se najbolje snašao u šesnaestercu i savladao iz blizine nemoćnog Ljorisa.

Usledio je pritisak Mančester Sitija, međutim, Pevci su uspešno odolevali, a početkom drugog poluvremena stigli do novog vođstva – 1:2.

MEGVAJER SE OGLASIO POVODOM RASKOLA U JUNAJTEDU! Moram OVO da razjasnim!

RONALDO POGODIO POSLE 6 UTAKMICA POSTA, Junajted pobedio!

Ponovo je Son bio “najveći krivac”, Korejac je poslao centaršut u kazneni prostor, Hari Kejn se odlično izborio za loptu i neumoljivo pogodio za novi šok na tribinama – 1:2.

Samo pet minuta kasnije, imao je Kejn još jednu priliku da duplira prednost, našao se “oči u oči” sa Edersonom, ali ga je golman Sitija pročitao i odbranio već viđen gol.

Uspeo je Kejn u 74. minutu da postigne još jedan gol, međutim, posle gledanja VAR-a poništen je zbog ofsajd pozicije.

U poslednjih nekoliko minuta utakmice viđena je prava drama. Najpre je sudija posle igranja rukom Romera u šesnaestercu i odgledanog VAR-a dosudio penal za domaćina, koji je Rijad Marez pretvorio u izjednačenje – 2:2.

I kada su svi mislili da pobednika neće biti, na scenu je stupio Hari Kejn! U petom minutu sudijske nadoknade vremena, kapiten Pevaca je ispratio centaršut i preciznim udarcem stavio tačku na ovaj fantastičan meč, u kome je šampion završio na kolenima – 2:3.

Mančester Siti je ostao na liderskoj poziciji sa 63 boda, šest više od drugoplasiranog Liverpula, ali Redsi imaju susret manje. Totenhem je na sedmoj poziciji sa 39 bodova.

Ranije danas u okviru 26. kola Premijer lige, Vest Hem i Njukasl odrigrali su 1:1, Arsenal je savladao Brentford 2:1, Aston Vila je kod kuće poražena od Votforda 1:0, a u duelu Kristal Palasa i Čelsija, gosti su izbegli poraz u 89. minutu i slavili 1:0. Liverpul posle preokreta bio bolji protiv Noriča 3:1.