MATIĆ JE KLASA, Vojvodina preživela Gornji Milanovac! Radnik i Napredak remizirali!

Ozbiljno se pojačala Vojvodina tokom zimskog prelaznog roka, a dvojica novajlija večeras su Staroj dami doneli pobedu protiv Metalca. Novosađani su posle velike borbe uspeli da trijumfuju u Gornjem Milanovcu – 3:2 (1:1).

Vojvodina je mogla mnogo lakše do pobede, ali je grešila odbrana, a potom i Emil Rockov. Ipak, klasa Bojana Matića došla je do izražaja u finišu meča što je četa Slavoljuba Đorđevića iskoristila i došla do važnog trijumfa.

Poveo je Metalac preko Filipa Stuparevića u 22. minutu. Morao je Emil Rockov tada bolje da reaguje i zaustavi udarac mladog reprezentativca Srbije. Do poluvremena viđen je još jedan gol, ali ovoga puta u mreži domaćina. Strelac je bio Ivan Vukčević u 41. minutu. Usledio je preokret Voše.

Starsportphoto

Čović je na startu drugog dela igre doneo prednost Novosađanima, da bi Stojić u 70. ponovo vratio Milanovčane u igru. Ipak, Bojan Matić je sjajnim golom u 91. osigurao ceo plen svojim saigračima.

JOŠ JEDAN SRBIN IDE NA “ČIZMU”! BISER Vojvodine na meti Bikova!

JOŠ JEDAN SRBIN IDE NA ČIZMU! BISER Vojvodine na meti Bikova!

VOJVODINA SRUŠILA POLJAKE! Đorđević zadovoljan prikazanim

Fudbaleri Radnika i Napretka odigrali su večeras nerešeno 0:0, u 23. kolu Super lige Srbije. Radnik je imao veći posed lopte i više udaraca ka golu, ali nije uspeo da iskoristi svoje prilike. Napredak je od 45. minuta prvog poluvremena igrao sa igračem manje.

Radnik je 13. na tabeli sa 25 osvojenih bodova, dok je Napredak na petom mestu sa 31 poenom.

U sledećem kolu, Radnik će gostovati Vojvodini, a Napredak će dočekati TSC.